Koňská Mast® Forte hřejivá

Koupit

Lze koupit také:

Už vás nemusí trápit bolavé svaly, klouby ani páteř. Úlevu při revmatických stavech i ischiatických obtížích vám přinese hřejivá Koňská mast forte, která v sobě kombinuje sílu 25 bylinných extraktů.

Koňská mast forte hřejivá je vyrobena podle tradiční švýcarské receptury. Její součástí je i plod a květ kaštanu koňského, který se osvědčil i v boji s křečovými žilami.

Náš tip: Vyzkoušejte ji také jako preventivní přípravek před fyzickou zátěží a sportem. Prohřeje celý váš pohybový aparát, který pak bude zátěž lépe snášet.

Proč používat hřejivou Koňskou mast forte?

  • Gelová konzistence masti zajistí rychlé vstřebání do pokožky, neumažete si své oblečení.
  • Zesílená verze tradiční Koňské hřejivé masti vám poskytne ještě větší úlevu.
  • Kaštan koňský má výrazný protizánětlivý a hojivý účinek.
  • Kostival lékařský urychluje obnovu buněk a odstraňuje pocit únavy.
  • Jalovec obecný aktivuje lymfatický systém a urychluje regeneraci organismu.

Způsob použití

Na čistou pokožku postiženého místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Přírodní složení

Kostival lékařský, Jalovec obecný, Kaštan koňský, Arnika horská, Borovice lesní, Jedle bělokorá, Chilli extrakt, Kosodřevina, Skořice, Kafr, Měsíček lékařský, Heřmánek pravý, Šišák bajkalský, Tymián obecný, Máta peprná, Levandule lékařská, Třapatka nachová, Citrónový extrakt, Grepový extrakt, Řepík lékařský, Rozmarýna lékařská, Rdesno hadí kořen, Ginkgo biloba, Vřes obecný, Rybíz černý

Balení

250 ml / 500 ml

© Copyright 2020 | Design by Kantors Creative Club / Develop by PCsupport.cz s.r.o.