Koňská Mast® s kolagenem chladivá

Koupit

Lze koupit také:

Patříte mezi lidi, které trápí bolavé klouby, svaly a ischiatické obtíže? Nebo hledáte úlevu při revmatických stavech? Vyzkoušejte chladivou koňskou mast s mořským kolagenem, která vám zase umožní pohybovat se bezbolestně a s radostí.

Koňská mast od společnosti Herbamedicus se vyrábí podle tradiční švýcarské receptury. Ukrývá v sobě celkem 25 bylinných a rostlinných extraktů, které vašemu pohybovému aparátu poskytnou tolik potřebnou úlevu od bolesti svalů, kloubů a páteře.

Základem je extrakt z kostivalu lékařského doplněný o extrakt z jalovce obecného a koňskou sílu kaštanu koňského (jírovce maďalu).

Unikátní emulzní gel vyrobený podle tradiční švýcarské receptury v sobě kromě bylinných a rostlinných extraktů ukrývá také:

  • Mořský kolagen
  • Kyselinu hyaluronovou
  • MSM
  • Hořčíkový komplex
  • Bioaktivní křemík z extraktu přesličky rolní

Mořský kolagen je hlavní složkou našich chrupavek, šlach, kostí i vaziva. Má skvělé antioxidační vlastnosti, potěší vás i jeho blahodárný účinek na pokožku.

Kyselina hyaluronová je důležitá pro normální funkci kloubů, je hlavní složkou funkčního kloubního mazu.

MSM (metylsulfonylmetan) je organická sloučenina síry, která se využívá k léčbě bolavých a zanícených kloubů. Stále častěji se objevuje také jako součást kloubní výživy jako doplňku stravy.

Chlorid hořečnatý je báječnou prevencí svalových křečí, rychle se vstřebává, má pozitivní vliv i na kosti a svaly.

Extrakt přesličky rolní obsahuje přírodně získaný křemík v optimálně vstřebatelné formě.

Způsob použití

Na čistou pokožku postiženého místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Vraťte své tělo do doby před dvaceti, třiceti, klidně i padesáti lety a užívejte si bezbolestného pohybu jako za mlada. Emulzní gel osvěží a prokrví právě ta místa, která to potřebují a vy se budete cítit svěží a plni sil třeba na dlouhou procházku voňavým lesem.

Balení

tuba o velikosti 200 ml

© Copyright 2020 | Design by Kantors Creative Club / Develop by PCsupport.cz s.r.o.