Koňská Mast® s kolagenem hřejivá

Koupit

Lze koupit také:

Trápí vás bolavé klouby, svaly a ischiatické obtíže? Hledáte úlevu při revmatických stavech? Vyzkoušejte hřejivou koňskou mast s mořským kolagenem, která vás přenese o desítky let zpět a vy si budete těšit z bezbolestného pohybu.

Koňská mast od společnosti Herbamedicus se vyrábí podle tradiční švýcarské receptury. Ukrývá v sobě celkem 25 bylinných a rostlinných extraktů, které vašemu pohybovému aparátu poskytnou tolik potřebnou úlevu od bolesti svalů, kloubů a páteře.

Základem je extrakt z kostivalu lékařského doplněný o extrakt z jalovce obecného a koňskou sílu kaštanu koňského (jírovce maďalu).

Unikátní emulzní gel vyrobený podle tradiční švýcarské receptury v sobě kromě bylinných a rostlinných extraktů ukrývá také:

  • Mořský kolagen
  • Kyselinu hyaluronovou
  • MSM
  • Hořčíkový komplex
  • Bioaktivní křemík z extraktu přesličky rolní

Mořský kolagen je hlavní složkou našich chrupavek, šlach, kostí i vaziva. Má skvělé antioxidační vlastnosti, potěší vás i jeho blahodárný účinek na pokožku.

Kyselina hyaluronová je důležitá pro normální funkci kloubů, je hlavní složkou funkčního kloubního mazu.

MSM (metylsulfonylmetan) je organická sloučenina síry, která se využívá k léčbě bolavých a zanícených kloubů. Stále častěji se objevuje také jako součást kloubní výživy jako doplňku stravy.

Chlorid hořečnatý je báječnou prevencí svalových křečí, rychle se vstřebává, má pozitivní vliv i na kosti a svaly.

Extrakt přesličky rolní obsahuje přírodně získaný křemík v optimálně vstřebatelné formě.

Způsob použití

Na čistou pokožku postiženého místa vmasírujte tolik gelu, kolik je pokožka schopna absorbovat. Pravidelné používání zvyšuje účinnost.

Vraťte své tělo do doby, kdy vám pohyb nedělal potíže a dlouhé procházky byly na denním pořádku. Užívejte si bezbolestného pohybu jako za mlada. Emulzní hřejivý gel prohřeje a prokrví právě ta místa, která to potřebují a vy se budete cítit svěží a plni sil jako dřív.

Balení

tuba o velikosti 200 ml

© Copyright 2020 | Design by Kantors Creative Club / Develop by PCsupport.cz s.r.o.